SAHNE, sayfa sayfa parçaladığı güzellik dergileriyle çevrili bir çöküşün ortasında Ester’e (Demi Sutra) açılıyor. O, oyununun zirvesinde, sadece ‘aradıkları şey olmadığını’ tekrar tekrar söylemek için canını sıkan bir model… Satır aralarını okuyabiliyor. beyaz olmadığı anlamına geliyor.

Annie (Anny Aurora) gibi insanları istiyorlar. Sarı saçları ve solgun teniyle Annie’nin görünüşte iş sıkıntısı yok. Ester’in kendisi bile Annie’ye takıntılıdır ve bir gün fotoğraf çekimi için ona katılır. Ester, makyaj yaparken mükemmel Annie’yi taklit ederken, onu bir arada tutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ama sonunda onu kıskanır, kıskanır ve şehvet onu tüketir. Annie’yi baştan çıkarır ve tutkuyla onunla yatağa düşer.

Buharlı buluşmadan canlanan Ester, dünyaca ünlü fotoğrafçı Dita (Steve Holmes) ile fotoğraf çekimine hazır. Ester, Annie’yi ve tıpkı sarışın ve beyaz olan diğer iki kızı gördüğünde, seçilme şansından emin değil. Aslında, Dita ona ulaştığında, Ester hayallerinin bir kez daha ezilmek üzere olduğunu bilir.

Bir kişi nihayet kenara itilmeden önce kaç kez reddedilebilir?

Comments are closed.