Holly (Laney Grey) ağabeyi Andrea garsonluk işinden eve erken geldiğinde şaşırır. Holly’den biraz araştırma yaptıktan sonra, Andrea’nın sorumsuz davranışlardan dolayı kovulduğu ortaya çıktı. Ne yazık ki Andrea eve ilk defa işsiz gelmiyor. Aslında, bu yıl kaybettiği üçüncü iş!

Kiraları yakında ödenecek ve Holly, Andrea’nın işini geri almaya ya da yeni bir tane almaya çalışmadığı için hayal kırıklığına uğradı ve hayal kırıklığına uğradı. Andrea ağırlığını çekmeye istekli ya da çekemiyor gibi görünüyor ve Holly kendini köşeye sıkışmış hissediyor. Hararetli bir çatışmadan sonra Holly, Andrea’nın pisliğini temizleyeceğini söyleyerek öfkeyle ayrılır.

Kısa bir süre sonra Holly, Andrea’nın kovulduğu restoranın sahibi Bay Lewis’e (Seth Gamble) yaklaşır. Andrea’ya yetim olduklarını ve umutsuzca bu işe ihtiyaçları olduğunu açıklayarak işinin geri verilmesi için yalvarır. Sempatik olmasına rağmen Bay Lewis, Andrea’ya şimdiden çok fazla şans verdiğini söylüyor. O bir sorumluluk… holly’nin daha düz başlı ve güzel göründüğünü belirtmesine rağmen.

İşte o zaman Holly, Andrea’nın işini kendisi devralmayı teklif eder. Garsonluk tecrübesi olmasa da çalışkan biri, bu yüzden Bay Lewis hayal kırıklığına uğramayacak. Ancak Holly, Bay Lewis’in hala çitin üzerinde olduğunu görebilir, bu yüzden cesur ve umutsuz bir hamle yapmaya karar verir. Güzel olduğundan bahsettiğine göre, belki Holly’nin onu almaya ikna etmek için yapabileceği başka bir şey vardır…

Comments are closed.