SAHNE Bryce (Derrick Pierce), Kim (Dee Williams), Darryl (Brock Slayden) ve Rhonda’da (Venice Rose) açılır ve hepsi bir oturma odasında endişeyle bekler. Bryce ve Kim heyecanlı ve gergin. Kim bunca zamandan sonra bunun olduğuna inanamadığını söylüyor! Bryce karısının alnını sevgiyle öper. O da inanamadığını söylüyor – küçük kızları onlara geri dönüyor! Aile olmak için ikinci bir şansları var – gerçek olamayacak kadar iyi.

Bryce’ın kardeşi Darryl, “Gerçek olamayacak kadar iyi” diyor. İfadesi şüpheli. Karısı Rhonda da yakınlarda duruyor ve endişeli görünüyor. BİRİSİ aklın sesi olmalı, bu yüzden kardeşin de olabilir. Küçük kızın 12 yıl önce kayboldu. Kimse bir şey bulamadı! Ne polisler, ne FBI … KİMSE. Ve şimdi Scarlett aniden birdenbire ortaya mı çıktı?’Darryl belirtiyor. O anda kapı zili çalar ve Bryce ve Kim heyecanla cevap verir. Bir genç, Scarlett (Jane Wilde), bir polis memuruyla kapılarının önünde bekler ve aradıkları kızın kendisi olduğunu duyurur.

Birbirlerini selamlarken Scarlett, ailesi bunu şüpheli bulmasa da geçmişi hakkında konuşmaktan kaçınır. Darryl ve Rhonda, Scarlett’ten daha da şüpheleniyorlar ve planları için bir tehdit olduklarını fark ediyor gibi görünüyor. Kim, Scarlett’i odasına göstereceğini söylüyor. Bu harika olurdu… Anne,’ diyor. Yine de, yola çıktıklarında Scarlett, Darryl ve Rhonda’ya bir kez daha temkinli bir bakış atıyor.

Kim ve Scarlett odadan çıktığında, Darryl onu tekrar uyarmaya çalıştığında Bryce, Darryl’e daha da kızar. Darryl ve Rhonda, kardeşine ulaşamadıkları için sinirlenirler ve evi terk ederler.

Bir hafta sonra Bryce işten eve döner ve Scarlett’in göründüğü kişi olmayabileceğini gösteren şüpheli bir konuşma yaptığına kulak misafiri olur. Scarlett onu kapısında dinlerken duyuyor, orada kimse var mı diye soruyor? Bryce kapıyı açıp hiçbir şey yanlış değilmiş gibi davranarak kendini belli eder. Yalan söylüyor ve ona uyukladığını söylüyor. Bryce bunun gerçek olmadığını biliyor, bu yüzden iyileşmeye çalışırken biraz şaşırmış görünüyor. Yıkanması gerektiğini söylüyor çünkü annem kısa süre sonra eve geldiğinde akşam yemeğine çıkacaklar.

Scarlett, Bryce’ın ne bildiğini bulmak için cinselliğe başvurmaya çalışarak aldatmacasını ikiye katlamaya başlar, ancak yüzleşmeleri Kim’in eve gelmesiyle kesintiye uğrar. O senin annen. Akşam yemeğine hazırlanman için seni yalnız bırakacağım’diyor yatak odasından çıkarken. Dışarı çıktıkça Scarlett’in ifadesi endişeli ve karanlık hale gelir.

Aşağıda, Bryce sessizce Kim ile konuşur ve Scarlett ile bir şeylerin ters gittiğinden endişelendiğini paylaşır. Kim şimdi daha endişeli görünüyor, Darryl ve Rhonda’nın haklı olduğunu düşünüyor mu diye soruyor? Ne hakkında haklısın? Scarlett aniden konuşur ve arkalarında belirir. Hala masum görünmeye çalışıyor, ama şimdi onlara yaklaşırken onun hakkında daha uğursuz bir şey var. Sen bizim değerli Scarlett’imizsin, değil mi?’Diye soruyor Kim, Bryce’ı daha sıkı tutarken sesi titriyor.

Kendine sarılır, bir gösteri düzenler ve altı yaşındayken ve oyun alanında olduğunu söyler… bir erkek ve bir kadın tarafından götürüldü. Bryce ve Kim’in arkadaşları olduklarını ve onu eve götürmek için orada olduklarını iddia ettiler. Ama… onu asla eve götürmediler. Bunu yıllarca bastırmıştı ama sonra ne zaman genç olduğunu nereden geldiğini merak etmeye başladı. Sonra, 18 yaşına girdikten hemen sonra, sonunda yerel kütüphanedeki eski bir gazetede kayıp bir genç hakkında bir hikaye buldu. Fotoğrafı görünce, onun olduğunu anladı. Bryce ve Kim’in isimlerini bu şekilde aldı ve bunca zamandan sonra işte burada…

Bryce, Scarlett’in kaybolduğu gün ne giydiğini sorguluyor. Scarlett, kayıp genç olanla ilgili makalelerde bahsedilen kıyafetleri doğru bir şekilde anlatıyor. Ama Kim daha spesifik olarak Scarlett’in tökezlediği bir kolyeyi soruyor. Başka seçeneğiyle karşılaşmayan Scarlett, sonunda onun gerçek kızları olmadığını itiraf eder. Kim hıçkıra hıçkıra boğulur ve Bryce, polisi aramadan evlerinden defolup gitmeleri için Scarlett’e bağırır! Scarlett, geçen hafta hayatlarının en güzel haftası olmadığını söyleyerek kıpırdamıyor ve korkmuyor mu? O zaman seni ailemiz sanmıştık! Bedenimiz!’ Kim ağlıyor.

Scarlett, gerçek bir aileye sahip olma fantezilerini yaşamak için onları kızları olarak kabul ettirmeye çalışarak onları manipüle etmeye devam ediyor. Bunu sürdürmekten ve onlarla bir hayat kurmaktan çok mutlu, ancak bazıları olsaydı güzel olurdu… ekstra avantajlar… anlaşmayla da. Bunu söylerken, Bryce’ın kolu boyunca bir parmağını izler ve onlara daha baştan çıkarıcı gözlerle bakar. Çok güzel insanlar. Genlerini hiç almamış olması çok yazık. Bryce ve Kim dehşete düşer ve Scarlett’i reddeder. Polise yalan söyleyip, onu yakalayan ve bunca yıldır bodrumlarında kilitli tutanların Bryce ve Kim olduğunu söylemekle tehdit ederek onları parçalayarak baskı yapıyor.

Bryce ve Kim şimdi ne yapacakları konusunda bir kayıp yaşıyor gibi görünüyor. Scarlett’in onları biraz hissetmesi bu zamanı alıyor, ancak onları sıkıca sıkarak kucaklamaya çalışıyor. Peki, ne olacak? Bryce ve Kim birbirlerine kırık kırık bakıyorlar. Kim sertçe yutar ve kısa bir süre başını sallar. Scarlett memnun görünüyor ve seçimi yaptıklarını söylüyor, bu yüzden şimdi anlaşmayı fazladan bir şeyle mühürlemenin zamanı geldi. Gelecek nesiller için aile isimlerinin devam etmesi karşılığında biraz dalga mı geçiyorsun? Önemli bir şey değil, değil mi?

İlk başta yanlış hissedebilir, ama anne ve baba çok geçmeden savurgan kızlarını becermeyi öğrenecekler!

Comments are closed.