Audrey Royal, üvey kardeşi Lucas Frost’un araba anahtarlarını çalmaya çalışır. Anahtarlar için boğuşurlar ve Audrey masadan bir lamba çalar. Lucas lambayı tamir etmeyi teklif eder, ancak yalnızca Audrey ona oral seks yaparsa. Audrey isteksizce kabul eder, dizlerinin üstüne çöker ve Lucas’ın horozunun kökünü tutup gitmesine izin vermeden önce yüzünü tamamen becermesine izin verir. Lucas ağzını döl ile doldurduğunda Audrey odadan kaçar ve pazarlığın sonunu getirmek için üvey kardeşini terk eder.

Ertesi gün, Lucas lambayı tamir edemediğini itiraf ettiğinde Audrey odasında dinleniyor. Mağazada aynı lambanın olduğunu ona bildirir, ancak Audrey buna gücü yetmez. Onu becermesine izin verirse lambayı onun için almayı teklif ediyor. Audrey pazarlığa kızsa da Lucas yolunu bulur. Ellerine ve dizlerine tırmanan Audrey, Lucas’ın sıkı amını arkadan vurmasına izin verir.

Açgözlü kapağına gömülü üvey kardeşinin horozunun tadına baktığında Audrey durmak istemiyor! Yatağa uzanırken onu bağlar, ona ters bir kovboy kızı gezdirir, bu da onu ıslak ve boşalmaya hazır bırakır. Lucas onu sırt üstü çevirip kilo verdiğinde, Audrey hızla doruğa çıkar. Onun zonklayan kedi duvarları Lucas’ın doruğunu ondan sağıyor ve Audrey’nin dehşetine kadar onu sıcak bir spermle dolduruyor.

author avatar
vegaporno

Comments are closed.