Richelle Ryan, üvey oğlu Brick’in çarşaflarını yıkamak için çok yaşlı olduğu tehlikesiyle yüzleşir. Ayrıca, neden bu kadar huysuzlar? Brick’in kabuğun şurup olduğuna dair açıklamasını satın almayı reddediyor, bunun yerine Richelle ve Brick’in babası dışarıdayken kız arkadaşıyla birlikte olmasının onun için cum olduğu konusunda ısrar ediyor. Brick onun kız arkadaşı olmadığını iddia ediyor, sadece çok mastürbasyon yapıyor çünkü o ve kızı yapmadan önce beklemeyi kabul etti.

Richelle çok tatlı olduğunu düşünüyor. Aslında onu o kadar tahrik ediyor ki mastürbasyon yapabileceğini düşünüyor. Elbisesini açtıktan sonra, Brick için iç çamaşırında büyük göğüslerini ve büyük kıçını göstermek için döner, sonra izlemesine izin vermeyi teklif eder. Aslında, kız arkadaşını bekliyorsa izlemekten daha fazlasını yapabilir. Üvey oğlu olduğu için aldatma sayılmaz. Brick, kafasını Richelle’in mantığının etrafına sarmadan önce, o hardonu derin boğazlamak için çömeldi.

Kanepeye taşınan Richelle, o büyükleri sütyenlerinden çıkarır ve ardından inanılmaz bronzluk çizgilerini göstermek için tangasından çıkar. Bu ganimet çok cazip; Brick, davetini kabul etmemesi için aptal olurdu. Üvey annesini köpekte yapmak harika ama ikisi de daha fazlasını istiyor. Brick, Richelle’in onu kovboy kızına, sonra da ters kovboy kızına binebilmesi için uzanıyor, böylece en iyi parçalarının sallanma şeklinin tadını çıkarabiliyor. Sonra Richelle sırtına yuvarlanır ve uyluklarını yayar, böylece üvey oğlu onu kesilmiş amına güzel ve sert bir şekilde verebilir. Sonunda, Richelle dizlerinin üstüne çöker ve spermi göğüslerine kadar damlayana kadar Brick nut’un yüzünün her tarafına girmesine izin verir. Sonunda Richelle, Brick’e artık huysuz çarşaf beklemediğini söyler.

Comments are closed.