Jessica Ryan, sevgi dolu üvey kızı Percy Sires tarafından karşılandığında yatakta dinleniyor. Jessica’nın doğum günü ve Percy özel olmasını istiyor! Aslında, Jessica’nın kendisi için yaptığı her şeyi, tüm yemek pişirme ve temizlik dahil, Jessica için yapacak. Sevgili üvey annesinin parmağını kaldırmasını istemiyor!

Jessica’ya dokunulur ve ona açıktır. Percy, işleri yapmak için üstünü değiştirmesi için özür diler ve kıt bir hizmetçi üniformasıyla döndüğünde Jessica’nın çenesi düşer. Percy’nin dürüst bir hatası olmasına rağmen, Jessica ona kıyafetin ne kadar uygunsuz olduğunu söyleyemiyor… çünkü Jessica anında onun tarafından tahrik ediliyor!

Bunun yerine Jessica, çok telaşlandıktan sonra odadan kaçar. Ama her ayrıldığında, Percy işleri yapmak için gelir. Percy masum bir şekilde eğilip yanlışlıkla seksi formunu her gösterdiğinde, Jessica’nın dürtüleri güçlenir ve güçlenir. Sonunda Jessica’nın Percy’ye onu azdırdığı için kıyafeti çıkarmasını söylediği noktaya geldi!

Ancak Percy caydırılmak yerine şaşırır. Artık sır açığa çıktığına göre kıyafeti çıkarıyor… ama çok daha boğucu bir şekilde. Ne de olsa Percy, Jessica’nın özel gününü ekstra özel kılmak için elinden geleni yapmak istiyor!

Comments are closed.