Katie Morgan sadece biraz uyumak istiyor ama yatak odasının tavanından amının üzerine su damlıyor. Islak tangasını ve geceliğini soyarak üzerini değiştirir ve ardından üvey oğlu Tyler Nixon’ın yatağına taşınır. Bilmediği şey, Tyler’ın sadece mastürbasyon yaptığı ve cehennem kadar azgın olduğu.

Üvey annesine sahip olma fırsatıyla karşı karşıya kalan Tyler, bunun için gitmeye karar verir. Kıçını ovuyor ve iç çamaşırı giymediğini fark ediyor. Parmaklarını iniş pisti amından yukarı ve aşağı kaydırdığında, onu güzel ve ıslak bulur. Katie, arkasına kaşıklayıp içeri girdiğinde uyanır ve sadece bir kez ikisinin de eğlenebileceğini kabul ederler. Artık özgür saltanatı olduğuna göre Tyler, üvey annesini arkadan becermenin her anından zevk alıyor. Sırtına yuvarlandığında ve ayak bileklerini kulaklarının üzerine koyduğunda daha da zorlaşıyor ve ona krema dolu lanet deliğine sınırsız erişim sağlıyor.

Katie, üvey oğlunun sertliğini emme şansına karşı koyamaz ve Tyler sert meme uçlarını emdiğinde ikisini de memnun ederek yüzüne sıçrayan büyük göğüslerine sitffie sürmekten çekinmez. Sonra ona ellerinin ve dizlerinin üstüne çöktüğünde gerçekten arzuladığı kedi darbesini verir ve boşalıncaya kadar onu sikikleri. Son saniyede dışarı çıkan Tyler, üvey annesinin kıçına boşalma isteğine itaat eder. Bu sefer uyumaya çalıştıklarında ikisi de çok daha az azgınlar.

Comments are closed.