Bir yemek masasında tek başına oturan, dikkati dağılmış ve tatmin olmuş görünen Vivian’da (Chanel Preston) SAHNE açılıyor. Üvey oğlu Carter (Nathan Bronson), üvey kız kardeşi ve Vivan’ın üvey kızı Lucy’nin (Evelyn Claire) masanın altında Vivian’ı dışarıda yediğini bilmeden ona katılır. Carter, Vivian’ın en sevdiği üvey oğlu olduğu konusunda şaka yapıyor.

İkinizi de eşit derecede seviyorum… babanla Lucy’nin babası arasında asla seçim yapamazdım… ya da sen…’ Vivian diyor, ağır nefes alıyor.

Bahse girerim ikimiz de 18 yaşına geldiğimizden beri bizi daha çok seviyorsundur, ha? Artık sana daha birçok şey yapabileceğimize göre… Yani seninle… Carter masanın karşısına uzanırken bir sırıtışla karşılık verir ve elini birinin üzerine koyar. Vivian hala telaşlı ama ifadeye katılıyor.

Carter şimdi şüpheleniyor, ancak gözleri aniden genişliyor çünkü masanın altında Lucy sivri bir şekilde dizini tokatlıyor. Sandalyesini geri iter ve Lucy’yi orada görerek masanın altına bakar. Vivian’ın çıplak amının yanında sırıtıyor ve dudaklarını yalıyor.

Comments are closed.